top of page

İhlas su arıtma cihazı

İhlas Su Arıtma Cihazı

İhlas su arıtma cihazı ters ozmos arıtma sistemi ile çalışan ev tipi su arıtma cihazı ve cihazlarıdır. Tezgah altı su arıtma cihazı olan İhlas su arıtma cihazı fiyatı su arıtma cihazı fiyatı ile karşılaştırıldığında yüksek olabilir. İhlas su arıtma cihazı filtresi ise İhlas su arıtma servisi tarafından yapılmaktadır. Su arıtma cihazı fiyatı modele göre değişmektedir. En çok tercih edilen su arıtma cihazı ise İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı modelidir. İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı fiyatı modeline göre değişmekte olup

İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatı

İhlas Aura Cebilon Unique Su Arıtma Cihazı Beyaz İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma 2.299,00 TL +4 FİYAT. İhlas Aura Cebilon Unique Su Arıtma Cihazı 10.499,00 TL +4 FİYAT. İhlas Aura Cebilon Platinum Su Arıtma Cihazı 7.499,00 TL +4 FİYAT

aura-cebilon-su-aritma-cihazi.jpeg

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı, İhlas Su Arıtma Cihazı modelleri arasında en çok tercih edilen su arıtma cihazı modelidir. Ev tipi su arıtma cihazı olması ile beraber ofis ve iş yerlerinde kullanılan bir arıtma cihazıdır. NSF sertifikası vardır. Ters Ozmos sistem ile çalışır. Su Arıtma Cihazı Fiyatı normalin üzerindedir.  

Aura Cebilon Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı 
 
Ulusal Hijyen Vakfı ‘ nın Onayladığı Güvenilir Su Arıtma Cihazı Aura Cebilon 
ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı( NSF, bütün parçaları hijyenik özelliğe sahip) tarafından belgelenen Air Cebilon Su Arıtma Cihazı; içerisinde yer alan deposition Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membran Filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, papas , kum, toz, kötü kokuvs. ’ den arındırır. 


 


 Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür. 

 

 

 
Son Teknoloji Ters Osmoz ile Her zaman Taze Su 
Şebeke suyunu temiz, sağlıklı ve lezzetli içme suyu haline getirebilmek için en iyi ve en etkili yöntem Ters Osmoz( rear osmosis) ’ dur. Ters Ozmos filtrenin gözenekleri, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçüktür. Bu sayede sudaki tüm zararlı kimyasallar, bakteriler, parazitler, virüsler temizlenir. 

 
 
Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı,( ters osmoz) rear osmos teknolojisi ile temiz, mineral değeri yüksek, sağlıklı suyu, evlerin mutfaklarından içime ya da kullanıma hazır olarak kolayca ulaştırır. 

 
Her Aşamada Kalite ve Hijyen 
Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı’nın uzun ömürlü olması, şık tasarımı ve kolay kullanımının dışında kullanılan tüm parçalar kaliteli, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden üretilmiştir. 

 
 
Ürünün kalitesi kullanıcı sağlığı için son derece önem taşır. Air Cebilon Su Arıtma Cihazı ile şebeke suyunun sağlıklı, içilebilir suya dönüştürülmesi 5 farklı filtreleme sisteminden geçerek sağlanır. 

 
deposition Ön Filtre, kaba kirleri toplar. 
Granül Aktif Karbon Filtre, klor ve diğer gazları tutar, suya berraklık verir. 
Blok Karbon Filtre, GAC filtreye ilave ikinci bir karbon filtredir. Gelen suyu membrana girecek hale getirir. En ince partikülleri tutar. 
Membran, ters osmoz( rear osmosis) sisteminin kalbidir. Su molekülleri hariç su içindeki tüm olumsuz unsurları ayrıştırır. 
Son Karbon Filtre, suya lezzet verir, tankta oluşabilecek kokuyu alır. 
Çeyrek Asırdır Sağlıklı Su Arıtıyoruz 
Aura Cebilon sürdürülebilir, çevreye duyarlı, insan sağlığına katkı sağlayacak su arıtma cihazları üretir. Air Cebilon Su arıtma Cihazı kullanarak, daha az plastik şişe, damacana kullanılmasına ya da daha fazla plastik madde üretilmesinin önüne geçilir. Çevre temizliğine katkı sağlar. 

 Plastik şişe ve damacanalardan tüketilen suyun insan sağlığına yansıttığı olumsuz etkileri sayesinde su insanlar üzerinde gerçek fonksiyonlarını yerine getiremiyor. İnsan yaşamında besinleri ve oksijeni organlara taşımak, vücut ısısını dengelemek, metabolizmayı düzenlemek, vücuttaki toksik maddelerin atılmasını sağlamak ve enfeksiyonlarla savaşmak gibi birçok önemli görev üstlenen suyun, bu görevlerini yerine getirebilmesi için aynı zamanda sağlıklı olması gerekir. Kaliteli su konusunda çözüm üreten Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı, suda bulunan kirleticilerin tamamını geliştirdiği teknoloji ve tecrübesi ile ayrıştırdığı için sağlıklı ve içerken keyif alınacak lezzetli bir su elde eder. 

 
Air Cebilon Office ile İçme Suyunuzu Kendiniz Arıtın 
Çalışanlarınızın sağlığını yakından ilgilendiren içme suyunu kaynağında arıtın. Çalışanlarınıza değer verdiğinizi gösterin, gün içindeki verimliliğini arttırın Aura Cebilon Office 5 filtresi ile suyun içindeki partikülleri, kirliliğe sebep olan maddeleri ve kokuyu izole eder. İster soğuk, ister oda sıcaklığında temiz, sağlıklı içme suyu her an elinizin altında. 

 Dilediğiniz zaman, ihtiyacınız olduğu kadar suyu anında arıtan Cebilon Office ile çalışan sayınız artsa da suyunuz hiç eksilmez. Artan personel için ekstra donanıma ihtiyaç duymadan suyunuzu arıtmaya devam eder. 
 
Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı Modelleri 

  • Aura Cebilon Silver Su Arıtma Cihazı

  • Aura Cebilon Unique Su Arıtma Cihazı

  • Aura Cebilon Platinum Su Arıtma Cihazı

  • Aura Cebilon Elite Su Arıtma Cihazı

  • Aura Cebilon Office Su Arıtma Cihazı

bottom of page